UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do negatywnie nastawionych do "przyjezdnych"; w jaki sposób zabierają pracę? Bo chcą pracować? Bo mają ambicje? To wolny kraj; poza tym jakie słoiki? Elbląg to wielka wioska; nie ma czegoś takiego tutaj jak miejscowy miastowy, wszyscy są ze wsi tak jak Elbląg jest wsią, tylko tu "świnie" siedzą przed monitorem komputera i wypisują steki bzdur. Ludzie miasta tak gorliwie broniący swojego mieszczańskiego pochodzenia. .a mięso, mleko, warzywa to skąd? Z Biedronki??? I lepsze są słoiki domowej roboty niż przetwory które jeden z drugim jecie. .. Także gratuluję intelektu pełnego zrozumienia i wiedzy na przyziemne tematy; a pracy nikt nie zabiera; weź się za robotę sam - PROSTE.
GallAnonim