UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie, to n. e. b. to takie Elbląskie "słoiki". Jakim cudem toleruje się takie sytuacje w mieście miodem i mlekiem płynącym, ale racja, to przyjezdni zabierają pracę Elblążanom i osiedlają się jak (tfu) miejscowi. Weź Ty się człowieku zastanów. ..
Oczkosięodlepiłotemumisiu