UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a niektórzy zarabiają tyle miesięcznie za pierdzenie w stołek i to całkiem legalnie, okradając uczciwie pracujących podatników. ..
a niektórzy zarabiają tyle miesięcznie za pierdzenie w stołek i to całkiem legalnie, okradając uczciwie pracujących podatników. ..