Wybrany wątek opinii
Ale policja ma powod do dumy, ludzie którzy zerwali z przeszloscia, przez kilka ostatnich lat normalnie zyli. to o nich przypomniała sobie policja (zapewne ktoś domiosl) gratulacje
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Twoja wypowiedź jest żałosna. Czyli jutro kogoś zabije i wyjadę na30 lat do Kambodży do buszu żyć jak porządny człowiek i wrócę do kraju jako wzorowy obywatel.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0