UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale policja ma powod do dumy, ludzie którzy zerwali z przeszloscia, przez kilka ostatnich lat normalnie zyli. to o nich przypomniała sobie policja (zapewne ktoś domiosl) gratulacje

h..du....ikamienikupa

Anuluj