UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale policja ma powod do dumy, ludzie którzy zerwali z przeszloscia, przez kilka ostatnich lat normalnie zyli. to o nich przypomniała sobie policja (zapewne ktoś domiosl) gratulacje
h..du....ikamienikupa
Ale policja ma powod do dumy, ludzie którzy zerwali z przeszloscia, przez kilka ostatnich lat normalnie zyli. to o nich przypomniała sobie policja (zapewne ktoś domiosl) gratulacje
h..du....ikamienikupa