UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twoja wypowiedź jest żałosna. Czyli jutro kogoś zabije i wyjadę na30 lat do Kambodży do buszu żyć jak porządny człowiek i wrócę do kraju jako wzorowy obywatel.
loloo
Twoja wypowiedź jest żałosna. Czyli jutro kogoś zabije i wyjadę na30 lat do Kambodży do buszu żyć jak porządny człowiek i wrócę do kraju jako wzorowy obywatel.
loloo