UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twoja wypowiedź jest żałosna. Czyli jutro kogoś zabije i wyjadę na30 lat do Kambodży do buszu żyć jak porządny człowiek i wrócę do kraju jako wzorowy obywatel.

loloo

Anuluj