Wybrany wątek opinii

To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
gość123456 (2015.09.20)
Masz racje bo policja od razu by im moje dane podala
(2015.09.21)
Powrót do komentarzy