UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze że Prezydent ma Naród za sobą. Szczekacze z POPSLSLD za dwa miesiące pójdą na śmietnik historii(oczywiście po uprzednim rozliczeniu i ukaraniu)
Najważniejsze że Prezydent ma Naród za sobą. Szczekacze z POPSLSLD za dwa miesiące pójdą na śmietnik historii(oczywiście po uprzednim rozliczeniu i ukaraniu)