UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze że Prezydent ma Naród za sobą. Szczekacze z POPSLSLD za dwa miesiące pójdą na śmietnik historii(oczywiście po uprzednim rozliczeniu i ukaraniu)


Anuluj