Wybrany wątek opinii

lać i patrzeć jak puchnie
xyz. (2015.06.30)
i trzymac takiego chwasta i utrzymywac go patologia. wypije flaszke siade za kierownice i zabije kogos na pasach to sie wytlumacze ze jestem alkoholikiem i tez do fraborka mnie zamkna?
DORIANos (2015.07.01)
Powrót do komentarzy