UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i trzymac takiego chwasta i utrzymywac go patologia. wypije flaszke siade za kierownice i zabije kogos na pasach to sie wytlumacze ze jestem alkoholikiem i tez do fraborka mnie zamkna?

DORIANos

Anuluj