UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i trzymac takiego chwasta i utrzymywac go patologia. wypije flaszke siade za kierownice i zabije kogos na pasach to sie wytlumacze ze jestem alkoholikiem i tez do fraborka mnie zamkna?
DORIANos
i trzymac takiego chwasta i utrzymywac go patologia. wypije flaszke siade za kierownice i zabije kogos na pasach to sie wytlumacze ze jestem alkoholikiem i tez do fraborka mnie zamkna?
DORIANos