Wybrany wątek opinii
to nam sie ratownicy medyczni trafili z elblaga nie dosc, ze mieli sluzyc obywatelom, to jeszcze;podczas ataku padaczki gwalca!!! I to ratownicy!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
ale z ciebie leming. .. .telewizja rozmiękczyła ci te marne pozostałości mózgu, które do tej pory jeszcze się uchowały. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Z ciebie leming, ktory widze po slowach jaki uzyles skonczyl najwyej Ochab (jezeli pomylilem sie w nazwie twojej szkoly to sorry, bo nawet nie wiem jak sie twoja szkole dokladnie pisze).
Do moderacji
Odpowiedz
0
0