Wybrany wątek opinii

to nam sie ratownicy medyczni trafili z elblaga nie dosc, ze mieli sluzyc obywatelom, to jeszcze;podczas ataku padaczki gwalca!!! I to ratownicy!!!!
justyna4444 (2015.06.12)
ale z ciebie leming. .. .telewizja rozmiękczyła ci te marne pozostałości mózgu, które do tej pory jeszcze się uchowały. .
limpopo (2015.06.12)
Z ciebie leming, ktory widze po slowach jaki uzyles skonczyl najwyej Ochab (jezeli pomylilem sie w nazwie twojej szkoly to sorry, bo nawet nie wiem jak sie twoja szkole dokladnie pisze).
benek123 (2015.06.13)
Powrót do komentarzy