UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nam sie ratownicy medyczni trafili z elblaga nie dosc, ze mieli sluzyc obywatelom, to jeszcze;podczas ataku padaczki gwalca!!! I to ratownicy!!!!

justyna4444

Anuluj