UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nam sie ratownicy medyczni trafili z elblaga nie dosc, ze mieli sluzyc obywatelom, to jeszcze;podczas ataku padaczki gwalca!!! I to ratownicy!!!!
justyna4444
to nam sie ratownicy medyczni trafili z elblaga nie dosc, ze mieli sluzyc obywatelom, to jeszcze;podczas ataku padaczki gwalca!!! I to ratownicy!!!!
justyna4444