Wybrany wątek opinii

Oni go wypuszczą bo to jest Elbląg. On wtedy pójdzie do głównego świadka i znowu ją pobije tak żeby nie mogła zeznawać. Następnie wszyscy żdziwieni powiedzą: jak to możliwe? a jego uniewinnią. Takie rzeczy to nie tylko w Rosji ale też i w Elblągu.
Boloztaczką (2015.05.27)
Zgadzam sie
(2015.05.27)
Powrót do komentarzy