UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oni go wypuszczą bo to jest Elbląg. On wtedy pójdzie do głównego świadka i znowu ją pobije tak żeby nie mogła zeznawać. Następnie wszyscy żdziwieni powiedzą: jak to możliwe? a jego uniewinnią. Takie rzeczy to nie tylko w Rosji ale też i w Elblągu.
Boloztaczką