UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni go wypuszczą bo to jest Elbląg. On wtedy pójdzie do głównego świadka i znowu ją pobije tak żeby nie mogła zeznawać. Następnie wszyscy żdziwieni powiedzą: jak to możliwe? a jego uniewinnią. Takie rzeczy to nie tylko w Rosji ale też i w Elblągu.

Boloztaczką