Wybrany wątek opinii
Znam asp. Nowackiego i wiem, że nie użył on słów "podszywając się za niego". Szanowna redakcjo, piszecie dla polaków, piszcie więc w języku Polskim. Podpowiem jak powinno być poprawnie :PODSZYWAJĄC SIĘ POD NIEGO.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Podpowiem Ci, jak powinno być poprawnie napisane, to, co napisałeś: ". .. piszecie dla Polaków, piszcie więc w języku polskim. "
Do moderacji
Odpowiedz
4
0