UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podpowiem Ci, jak powinno być poprawnie napisane, to, co napisałeś: ". .. piszecie dla Polaków, piszcie więc w języku polskim. "
Podpowiem Ci, jak powinno być poprawnie napisane, to, co napisałeś: ". .. piszecie dla Polaków, piszcie więc w języku polskim. "