Wybrany wątek opinii

To nie jest nasza historia, takie artykuły sa dobre dla Niemców. U nich bezrobocie moglo spadac. Jak gazowali ludzi w komorach to tez bezrobocie spadlo. Bede sie cieszyl jak im wzrosnie na taki poziom jak w Polsce, po to do Uni weszlismy. :)
zawssziwszedzie (2014.05.17)
No to jeszcze raz, (jak ktoś szybko pisze to myli 9 z 0) miał być 1929 ro.
Karol1950 (2014.05.17)
Powrót do komentarzy