UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie jest nasza historia, takie artykuły sa dobre dla Niemców. U nich bezrobocie moglo spadac. Jak gazowali ludzi w komorach to tez bezrobocie spadlo. Bede sie cieszyl jak im wzrosnie na taki poziom jak w Polsce, po to do Uni weszlismy. :)

zawssziwszedzie

Anuluj