UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jest nasza historia, takie artykuły sa dobre dla Niemców. U nich bezrobocie moglo spadac. Jak gazowali ludzi w komorach to tez bezrobocie spadlo. Bede sie cieszyl jak im wzrosnie na taki poziom jak w Polsce, po to do Uni weszlismy. :)
zawssziwszedzie