Wybrany wątek opinii

Dlaczego drogę zrobili pół metra obok kamienicy zabytkowej ? Sama tąpnie i się rozwali jak rusza samochody. Nie należało zrobić dojazd do kanału obok z drugiej strony kamieniczek, foto B, była by w potrzebie kiedy zabudują park ?
(2026.06.27)
Będą mieć podbudowę pod parking na przyszłość dla tego zabytku.
(2026.06.27)
Powrót do komentarzy