UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego drogę zrobili pół metra obok kamienicy zabytkowej ? Sama tąpnie i się rozwali jak rusza samochody. Nie należało zrobić dojazd do kanału obok z drugiej strony kamieniczek, foto B, była by w potrzebie kiedy zabudują park ?