UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego drogę zrobili pół metra obok kamienicy zabytkowej ? Sama tąpnie i się rozwali jak rusza samochody. Nie należało zrobić dojazd do kanału obok z drugiej strony kamieniczek, foto B, była by w potrzebie kiedy zabudują park ?


Anuluj