Wybrany wątek opinii

piękne były to czasy. była praca, było prawo i sprawiedliwość, był porządek...
(2026.06.27)
Noooo tu bym nie sugerował sprawiedliwości a prawo było tam gdzie byłeś przeciw komunie, każdy wie że kto nie myślał jak oni był wrogiem i tak sąsiad sąsiada sprzedawał, niestety pamiętam.
(2026.06.27)
Praca była zawsze i jest zawsze tylko nasze pokolenie miało od górny przekaz, że trzeba iść do pracy, nie zawsze tej którą byśmy chcieli wykonywać a dzisiaj nic nie umie po szkole a zaczyna od pytania za ile ? bo nauczony dostać za darmo. Nawet państwo tworząc 800+ otworzyli drogę do lenistwa i braku wykształcenia, bo po co jak urodzę i jestem panem mego życia bo kasa wpływa za darmo ! Ta pomoc prowadzi kolejne pokolenia do tragedii narodowej bo tylko roboty bedą decydować za wasze dzieci i wnuki.
(2026.06.27)
Powrót do komentarzy