UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Praca była zawsze i jest zawsze tylko nasze pokolenie miało od górny przekaz, że trzeba iść do pracy, nie zawsze tej którą byśmy chcieli wykonywać a dzisiaj nic nie umie po szkole a zaczyna od pytania za ile ? bo nauczony dostać za darmo. Nawet państwo tworząc 800+ otworzyli drogę do lenistwa i braku wykształcenia, bo po co jak urodzę i jestem panem mego życia bo kasa wpływa za darmo ! Ta pomoc prowadzi kolejne pokolenia do tragedii narodowej bo tylko roboty bedą decydować za wasze dzieci i wnuki.