Wybrany wątek opinii

Postawcie kurtynę wodną przy basenie dolinka. Wielka kolejka ludzi po bilety stoi na słońcu. W centrum nie ma ludzi i nie korzystają z kurtyn.
(2026.06.27)
Zawsze coś nie pasuje, zawsze mało i mało. Dej, dej dej i najlepiej za darmo. Ja nie mam problemu z basenem bo tam nie chodzę a słońce w takim żaru należy unikać bo po takim przegrzaniu organizmu to woda sprawi że SIR nie pomoże.
(2026.06.27)
Skąd wiesz, że w centrum nie ma ludzi, jak sterczysz pod basenem?
KapitanSzyderca (2026.06.27)
@KapitanSzyderca - Przejeżdżałam rano koło basenu. Teraz moczę nogi w Kattegat. Polecam frustratom.
(2026.06.27)
Powrót do komentarzy