Wybrany wątek opinii
Postawcie kurtynę wodną przy basenie dolinka. Wielka kolejka ludzi po bilety stoi na słońcu. W centrum nie ma ludzi i nie korzystają z kurtyn.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Zawsze coś nie pasuje, zawsze mało i mało. Dej, dej dej i najlepiej za darmo. Ja nie mam problemu z basenem bo tam nie chodzę a słońce w takim żaru należy unikać bo po takim przegrzaniu organizmu to woda sprawi że SIR nie pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Skąd wiesz, że w centrum nie ma ludzi, jak sterczysz pod basenem?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@KapitanSzyderca - Przejeżdżałam rano koło basenu. Teraz moczę nogi w Kattegat. Polecam frustratom.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0