UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Postawcie kurtynę wodną przy basenie dolinka. Wielka kolejka ludzi po bilety stoi na słońcu. W centrum nie ma ludzi i nie korzystają z kurtyn.
Postawcie kurtynę wodną przy basenie dolinka. Wielka kolejka ludzi po bilety stoi na słońcu. W centrum nie ma ludzi i nie korzystają z kurtyn.