UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Postawcie kurtynę wodną przy basenie dolinka. Wielka kolejka ludzi po bilety stoi na słońcu. W centrum nie ma ludzi i nie korzystają z kurtyn.


Anuluj