UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze coś nie pasuje, zawsze mało i mało. Dej, dej dej i najlepiej za darmo. Ja nie mam problemu z basenem bo tam nie chodzę a słońce w takim żaru należy unikać bo po takim przegrzaniu organizmu to woda sprawi że SIR nie pomoże.