UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zatroskany kierowca;) - Te, kierowca. Wiesz, że nie każdy DDR, przecinając drogę, prowadzi przez ścieżkę dla pieszych? Jest wiele przejazdów rowerowych, również w Elblągu, gdzie przejścia dla pieszych nie ma, a DDR przecina jezdnię. Chcesz, żeby rowerzyści zsiadali na takim przejeździe i przechodzili w miejscu niedozwolonym jako piesi, stwarzając zagrożenie dla siebie, innych i łamiąc przepisy? Owszem, powinni zwolnić, rozejrzeć się, ale niestety bardzo często to kierowcy na takich przejazdach stoją jak jakieś paniska i blokują przejazd. A ty chcesz, żeby zsiadać i prowadzić rower. Kuriozum jakieś. Polecam odnowić sobie kurs na prawo jazdy.
adddd