Wybrany wątek opinii
wsłuchując się w głos okolicznych mieszkańców, którzy za parę miesięcy poczują się tak mocni, że przedstawią uległym radnym plan wyburzeń nowych budynków powstałych w ostatnich 10 latach, bo im przeszkadzają.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Dziś zapytałem naszych radnych czy teraz będziemy burzyć Wiadukt na Zatorze i Sąd na Płk Dąbka bo przeciwko tym inwestycją protesty były o wiele większe. Odpowiedzi nie widać.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@MariuszLewandowski-Fc - "Tym inwestycją?" Serio? xD Tym inwestycJĄ?! Ahahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
3
0