Wybrany wątek opinii

wsłuchując się w głos okolicznych mieszkańców, którzy za parę miesięcy poczują się tak mocni, że przedstawią uległym radnym plan wyburzeń nowych budynków powstałych w ostatnich 10 latach, bo im przeszkadzają.
(2026.06.25)
Dziś zapytałem naszych radnych czy teraz będziemy burzyć Wiadukt na Zatorze i Sąd na Płk Dąbka bo przeciwko tym inwestycją protesty były o wiele większe. Odpowiedzi nie widać.....
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.25)
@MariuszLewandowski-Fc - "Tym inwestycją?" Serio? xD Tym inwestycJĄ?! Ahahahahaha
Beka (2026.06.25)
Powrót do komentarzy