UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś zapytałem naszych radnych czy teraz będziemy burzyć Wiadukt na Zatorze i Sąd na Płk Dąbka bo przeciwko tym inwestycją protesty były o wiele większe. Odpowiedzi nie widać.....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj