UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś zapytałem naszych radnych czy teraz będziemy burzyć Wiadukt na Zatorze i Sąd na Płk Dąbka bo przeciwko tym inwestycją protesty były o wiele większe. Odpowiedzi nie widać.....
MariuszLewandowski-Fc
Dziś zapytałem naszych radnych czy teraz będziemy burzyć Wiadukt na Zatorze i Sąd na Płk Dąbka bo przeciwko tym inwestycją protesty były o wiele większe. Odpowiedzi nie widać.....
MariuszLewandowski-Fc