Wybrany wątek opinii
Czas zająć się odpolitycznieniem szpitali, oświaty, wojska, urzędów, bo po aferze w szpitalu południowym w Warszawie cale bagienko się wylalo ! Latami niszczono ludzi, ktorzy mieli odwagę postawić się złym praktykom i czas aby ujrzało to światło dzienne z konsekwencjami!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Do moderacji
Odpowiedz
3
2