UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czas zająć się odpolitycznieniem szpitali, oświaty, wojska, urzędów, bo po aferze w szpitalu południowym w Warszawie cale bagienko się wylalo ! Latami niszczono ludzi, ktorzy mieli odwagę postawić się złym praktykom i czas aby ujrzało to światło dzienne z konsekwencjami!