UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas zająć się odpolitycznieniem szpitali, oświaty, wojska, urzędów, bo po aferze w szpitalu południowym w Warszawie cale bagienko się wylalo ! Latami niszczono ludzi, ktorzy mieli odwagę postawić się złym praktykom i czas aby ujrzało to światło dzienne z konsekwencjami!