Wybrany wątek opinii

tia, i w tym miesiacu, p Mariuszu do El wpłynął bodaj pierwszy od czasu Zygmunta Starego okręt wojenny RP, i to nie dzięki obecnie nam panujacym a mimo ich sprzeciwu. Warto pamiętać. Nie ma pan obowiazku wszystkiego na portel. pl komentować. To nudne już jest. No chyba, że taki etat. Pozdrawiam
Latarnik (2026.06.24)
@Latarnik - Skoro Pana nudzę to proszę nie czytać i nie odpowiadać na moje komentarze. Co zaś do moich obowiązków to proponuje bu mi ich Pan nie definiował - zrobię to sam. Wolałbym nie udzielać się za często i czytać publikacje i wypowiedzi tak mądre i przemyślane bym do nich nic dodać nie umiał - niestety tak nie jest. Natomiast będę reagował na każdą manipulacje czy kłamstwo bo tego mnie uczył mój śp. Ojciec sam zresztą długie lata nękany za własny upór przez pracowników Urzędu Skarbowego w Elblągu którzy za jego życia przegrywali wszystkie sprawy w Naczelnym Sądzie Administracyjnym do którego zawoziłem go jako nastolatek. Co do sprzeciwu to Wojsko Polskie w tym i Marynarka jest niezależna i sama stawia sobie cele i zadania i tak być powinno. I radzę nie zapominać ze stocznia w Elblągu była matką Stoczni Gdańskiej o to u nas produkowano elementy montowane potem na pochylniach Gdańska. Etat mam drogi Panie w Niemczech i zarabiam w Euro czego i Panu życzę a mam przyjemność budować sieci energetyczne w bardzo zajmujących lokalizacjach i przepięknych plenerach nad Mozellą w miejscach gdzie były obozy Rzymskich Legionów i gdzie amerykanie weszli do Zagłębia Rury Ale takie opowieści też zapewne Pana nudzą więc życzę Panu życia prostego - bez pytania bez czytania bez myślenia. I majteczki w kropeczki, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.24)
Powrót do komentarzy