UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tia, i w tym miesiacu, p Mariuszu do El wpłynął bodaj pierwszy od czasu Zygmunta Starego okręt wojenny RP, i to nie dzięki obecnie nam panujacym a mimo ich sprzeciwu. Warto pamiętać. Nie ma pan obowiazku wszystkiego na portel. pl komentować. To nudne już jest. No chyba, że taki etat. Pozdrawiam

Latarnik