UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tia, i w tym miesiacu, p Mariuszu do El wpłynął bodaj pierwszy od czasu Zygmunta Starego okręt wojenny RP, i to nie dzięki obecnie nam panujacym a mimo ich sprzeciwu. Warto pamiętać. Nie ma pan obowiazku wszystkiego na portel. pl komentować. To nudne już jest. No chyba, że taki etat. Pozdrawiam
Latarnik