UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.
Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.