UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak trenera, wylatują najlepsi, a zostaje Kozera, Yatsenko, Laszczyk i tym podobni. Jeżeli ktoś myślał, że to był zły sezon, to następny od pierwszej do ostatniej kolejki będzie kursem na derby ze Stomilem.


Anuluj