Wybrany wątek opinii
I tak na dni Elbląga będą ciągać małe dzieciaki na ten zgielk i upał bo grunt to piwko ! Az żal jak się co roku na to patrzy
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Bo tylko teraz tak wyglądają dni Elbląga nachlac się tylko to jest ważne i mają jeszcze pod opieką dzieci!!!!! Zobaczymy ile takich z promila i będzie zabierać karetka bo przez ten upał będą mieć zjazd na glebę!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Dlatego, aby nie patrzeć na to wyjeżdżam nad morze, bo widok napitych rodziców jest patologicznie straszny
Do moderacji
Odpowiedz
1
1