Wybrany wątek opinii

I tak na dni Elbląga będą ciągać małe dzieciaki na ten zgielk i upał bo grunt to piwko ! Az żal jak się co roku na to patrzy
(2026.06.24)
Bo tylko teraz tak wyglądają dni Elbląga nachlac się tylko to jest ważne i mają jeszcze pod opieką dzieci!!!!! Zobaczymy ile takich z promila i będzie zabierać karetka bo przez ten upał będą mieć zjazd na glebę!!!!
(2026.06.25)
Dlatego, aby nie patrzeć na to wyjeżdżam nad morze, bo widok napitych rodziców jest patologicznie straszny
(2026.06.25)
Powrót do komentarzy