UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo tylko teraz tak wyglądają dni Elbląga nachlac się tylko to jest ważne i mają jeszcze pod opieką dzieci!!!!! Zobaczymy ile takich z promila i będzie zabierać karetka bo przez ten upał będą mieć zjazd na glebę!!!!