UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo tylko teraz tak wyglądają dni Elbląga nachlac się tylko to jest ważne i mają jeszcze pod opieką dzieci!!!!! Zobaczymy ile takich z promila i będzie zabierać karetka bo przez ten upał będą mieć zjazd na glebę!!!!


Anuluj