UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo tylko teraz tak wyglądają dni Elbląga nachlac się tylko to jest ważne i mają jeszcze pod opieką dzieci!!!!! Zobaczymy ile takich z promila i będzie zabierać karetka bo przez ten upał będą mieć zjazd na glebę!!!!