Wybrany wątek opinii
Obecnie najlepszym środkiem chłodniczym stosowanym od wewnątrz (jedyna racjonalna i skuteczna droga) jest napój chmielowy o wadze w okolicy 11-12 stopni plato oraz zawartości czynnika wyskokowego nie więcej niż 5%. Zalecam spożycie w ilości mniej więcej 500ml/h celem utrzymania stałego nawodnienia, skutecznego chłodzenia oraz wyjątkowo dobrego humory.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@doktor_chmiel - Obecnie najlepszym środkiem chłodniczym stosowanym od wewnątrz (jedyna racjonalna i skuteczna droga) jest na Marymonckiej 2
Do moderacji
Odpowiedz
1
1