UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecnie najlepszym środkiem chłodniczym stosowanym od wewnątrz (jedyna racjonalna i skuteczna droga) jest napój chmielowy o wadze w okolicy 11-12 stopni plato oraz zawartości czynnika wyskokowego nie więcej niż 5%. Zalecam spożycie w ilości mniej więcej 500ml/h celem utrzymania stałego nawodnienia, skutecznego chłodzenia oraz wyjątkowo dobrego humory.
doktor_chmiel