UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@doktor_chmiel - Obecnie najlepszym środkiem chłodniczym stosowanym od wewnątrz (jedyna racjonalna i skuteczna droga) jest na Marymonckiej 2


Anuluj