Wybrany wątek opinii

A przepraszam ale po co tam dyrektor jak kierowników trzech a nic tam się nie dzieje oprócz zużycia wody i prądu.
(2026.06.24)
Widać że mielesz jęzorem za pomocą klawiatury pisząc o czymś o czym nie masz bladego pojęcia. Może być i 10 kierowników byleby dzieci miały z tego korzyść a mają. Problem jest tylko taki że słabo z pokazywaniem tego co się tam dzieje - stąd takie głupie wpisy jak ten Twój. Sukcesów jest na pęczki imprez i zabawy też - brakuje tam już miejsca na kolejne pracownie. Pani Lichacz zrobiła bardzo solidną bazę i chwała jej za to. Ale czasem warto rzucić urzędniczy kierat i zająć się tylko tym co nas faktycznie bawi i gdzie mamy sukcesy. A sukcesy "Diamentów " a poprzednio "Szalonych Małolat" to też ogromna osobista zasługa jej jako dyrektorki. Miejmy nadzieje że jej następczyni zrobi kolejny krok i wprowadzi MDK do szerszej świadomości Elbląga właśnie jako animator współpracy szkól nie konieczne w ramach pracowni ale w ramach działań akcyjnych. System pracowni jest obarczony wadami systemu klasowo szkolnego i pora szukać systemy tworzenia grup zadaniowych a tego dotąd MDK nie potrafił zaanimować
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.24)
@MariuszLewandowski-Fc - Nie kłam, bronisz swojego i tyle, nic się nie zmieniłeś od czasów skakania na dachu przystanku !
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy