UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przepraszam ale po co tam dyrektor jak kierowników trzech a nic tam się nie dzieje oprócz zużycia wody i prądu.
A przepraszam ale po co tam dyrektor jak kierowników trzech a nic tam się nie dzieje oprócz zużycia wody i prądu.