Wybrany wątek opinii

W 2014 krzyczeli że rozliczą PO za nagrania z sowy i to co zrobili z ofe. Dwa lata temu PO krzyczalo ze rozliczy PIS za covid i inne szwidle. Wszyscy siebie warci... Morawiecki byl prawa reka tuska. Niczego obywatele nie pamietacie i wierzycie w sondaze i ten chlew z TV.
Przejściowy (2026.06.23)
@Przejściowy - Witaj w klubie trzeźwo myślących! Od lat powtarzam, że jedni warci drugich! I tak jak ugadane było w Magdalence, raz jedni, a raz drudzy. Kupa obietnic. Demokracja zbudowana na cesze narodowej, tzn. na kłótliwości i tym że "wróg musi być!". A tymczasem nieprzyjaciół trzeba szukać poza granicami, a wewnętrznych w kraju i sprawdzać, kto jest ich mocodawcami! Powodzenia rodacy!
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy