UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Przejściowy - Witaj w klubie trzeźwo myślących! Od lat powtarzam, że jedni warci drugich! I tak jak ugadane było w Magdalence, raz jedni, a raz drudzy. Kupa obietnic. Demokracja zbudowana na cesze narodowej, tzn. na kłótliwości i tym że "wróg musi być!". A tymczasem nieprzyjaciół trzeba szukać poza granicami, a wewnętrznych w kraju i sprawdzać, kto jest ich mocodawcami! Powodzenia rodacy!