UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W 2014 krzyczeli że rozliczą PO za nagrania z sowy i to co zrobili z ofe. Dwa lata temu PO krzyczalo ze rozliczy PIS za covid i inne szwidle. Wszyscy siebie warci... Morawiecki byl prawa reka tuska. Niczego obywatele nie pamietacie i wierzycie w sondaze i ten chlew z TV.

Przejściowy