Wybrany wątek opinii
Na zdjęciu widać biedny elblaski dworzec z jedną ławka, rozpadającym dachem i bez elektronicznych tablic informacyjnych. Wizytówka Elbląga dla ludzi przyjezdzajacych, wychodząc z dworca wchodzisz do zardzewiałego małego zaza, bez klimy!!! Działać Nowy Elbląg, macie dobre pomysły!
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@Ne - Wyprowadź się i daj żyć innym.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1