Wybrany wątek opinii

Na zdjęciu widać biedny elblaski dworzec z jedną ławka, rozpadającym dachem i bez elektronicznych tablic informacyjnych. Wizytówka Elbląga dla ludzi przyjezdzajacych, wychodząc z dworca wchodzisz do zardzewiałego małego zaza, bez klimy!!! Działać Nowy Elbląg, macie dobre pomysły!
Ne (2026.06.23)
@Ne - Wyprowadź się i daj żyć innym.
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy