UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na zdjęciu widać biedny elblaski dworzec z jedną ławka, rozpadającym dachem i bez elektronicznych tablic informacyjnych. Wizytówka Elbląga dla ludzi przyjezdzajacych, wychodząc z dworca wchodzisz do zardzewiałego małego zaza, bez klimy!!! Działać Nowy Elbląg, macie dobre pomysły!
Ne