UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zdjęciu widać biedny elblaski dworzec z jedną ławka, rozpadającym dachem i bez elektronicznych tablic informacyjnych. Wizytówka Elbląga dla ludzi przyjezdzajacych, wychodząc z dworca wchodzisz do zardzewiałego małego zaza, bez klimy!!! Działać Nowy Elbląg, macie dobre pomysły!
Ne